Новости Политика

У Міноборони пояснили, як з’явились «яйця по 17 грн»

У Міноборони пояснили, як з’явились «яйця по 17 грн»

Ну Слава Богу! Зрада скасовувати! У Міноборони пояснили, як з’явились «яйця по 17 грн», за їх словами, Міністерство оборони України запровадило нову архітектуру закупівель для ЗСУ відповідно до стандартів НАТО. Відомство наполегливо, як раніше заперечували, так і зараз наполегливо  запевняє, що «яєць по 17 гривень» більше не буде. Залишається по рашенські “понять и простить“.

Як було раніше в корумпованому Міноборони на закупівлях? До травня 2023 року постачальники могли фактично самостійно встановлювати ціни, за якими вони відвантажували продукти харчування ЗСУ.

Вони напередодні тендеру встановлювали неконкурентною низьку вартість на весь набір харчування, а після перемоги на тендері, компанія-постачальник вносила зміни у вартість окремих продуктів.

А саме у бік збільшення ціни на масові групи товарів, такі як овочі, фрукти, молочні та м’ясні вироби тощо. І знижували ціни на неходові товари. Такі, як полуниця, лохина.

Прикро, але факт! А ще краще ХАК!

Прикро те, що суспільству з початку брехали, потім заперечували факт корупції, а зараз знайшли розповідають чергову брехню, бо піпл все схаває!

Запитання, чому досі не покарані винні?

Чому в Україні правоохоронці працюють та виявляють корупція після розслідування журналістів і чому постійно брешуть можновладці суспільству і не несуть за це відповідальності?

Слава Україні!

Дякую!

Тепер редактори знають.