Новости Политика

Знову корумпований Дніпро! На хабарі затримали заступника начальника №9 відділення поліції.

Ситуація з затриманням в Дніпрі хабарників майже кожного дня покажу президентові України Володимиру Зеленському та Європейським партнерам те, що на Дніпропетровщині була та є корупція в лавах правоохоронців, судді та чиновників.

Дніпропетровщина займала та і зараз займає перше місто по корупції в України та майже по всьому світу, але президент Зеленський та його оточення не хотіли цього бачити та визначити.

Днями детективи НАБУ затримали на хабарі керівника Слобожанської прокуратури Олега Катебу та його заступника, зараз як повідомляють ЗМІ прокурор вдома, відчуває себе добре та намагається “порішати” щоб уникнути відповідальности за хабар. Не встигнув вщухнути цей скандал, як  з’явився новий.

На хабарі детективи НАБУ затримала заступника начальника №9 відділення поліції, він вимагав 70 000 гривень за закриття кримінального провадження. За даними слідства заступник начальника №9 відділення поліції Пацюк вимагав 70 000 гривень за непритягнення її до кримінальної відповідальності, які він і отримав та був затриманий детективами НАБУ.

На хабарі затримали заступника начальника №9 відділення поліції.На хабарі затримали заступника начальника №9 відділення поліції.

Тобто, цих корупціонерів не зупиняє ні війна, ні воєнний стан. Вони крали, крадуть і будуть красти, вони брали хабарі, беруть та будуть брати, бо це Дніпропетровщина детка!

І це тільки мала частина тих корумпованих справ які кожного дня відбуваються майже по всій Дніпропетровщині, а що коїться в судах зовсім волосся дибом стають, чого тільки варто Новомосковськ та його корумповані судді. Але вони недоторкані, вони з Осової КАСТИ суддів.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.