Новости

Знайомтесь – Юрій Федорович Шофаренко.

 

Юрій Шофаренко ̶ людина Геннадія Корбана.

Це він ̶ головна людина по корупції в Індустріальному райсуді м.Дніпра.

Це він в квітні 2014 року був переведений в Дніпропетровськ з тимчасово окупованого Криму, де отримуючи харарі мав багато нерухомості.

Це його 24 червня 2014 року, на загальних зборах завдяки псевдоактивістам «Правого сектора» та «Люстраційного комітету», судді Індустріального райсуду м.Дніпропетровська одноголосно обрали головою суду та зробили “ПАХАНОМ КОРУПЦІЇ”.

Це він у липні 2015 року присудив штраф у розмірі 25 тис.грн. своєму колезі – екс-судді АНД райсуду м.Дніпропетровська, який за отриманий хабар у розмірі 25 тис. грн. обіцяв позитивно вирішити справу.

Це він приймаючи участь у конкурсі до Верховного Суду України має загальний результат іспиту – 136,75 балів, з максимально можливих 210 (90 +120). Коли прохідний бал дорівнював – 157,50 балам і більше.

Зараз суддя Шофаренко – «смотрящий» у Індустріальному райсуді м. Дніпра від місцевої влади: кого треба карає, кого треба – відпускає!

Одним словом – солідний суддя для солідних замовників: штампує будь-які рішення суду «під ключ»!

При зарплаті у 800 долл. він їздить на Porsche Cayenne, Audi Q8, BMW 528I та BMW X6.

Як?

Просто!

Шофаренко кришує у Дніпрі: конвертаційні центри, місцевих чинуш і криміналітет, контрабанду, рейдерів, шахраїв та, звичайно, чорних ріелторів.

Простіше кажучи ̶ грабує людей!

Друзі, робимо репост!

Зробимо його відомим!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.