Новости Политика

Значне подорожчання води на Дніпропетровщині з 1 січня нового року

1 січня 2022 року у багатьох містах Дніпропетровської області значно виростуть тарифи на водопостачання. Національний регулятор у сфері економіки і комунальних послуг вже затвердив їх своєю постановою.

Про це повідомили на офіційному сайті НКРЕКУ.

КП “Кривбасводоканал”. Тариф на централізоване водопостачання для жителів багатоквартирних будинків Кривого Ріг складе 13,31 грн за кубічний метр, а на водовідведення 12,83 грн Разом 26,14, це без урахування ПДВ. Якщо додати 20%, то за кубометр води доведеться заплатити 31,37 грн. Раніше жителі платили 25,24 за один кубометр.

КП “Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”. На централізоване водопостачання: споживачам, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 5,20 грн за куб. м; споживачам, що не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 11,55 грн за куб. м.

Також зміняться ціни на централізоване водовідведення: споживачам, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення – 7,35 грн за куб. м; споживачам, що не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 16,47 грн за куб. м.

КП “Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”. На централізоване водопостачання ціна буде 32,85 грн за куб. м. На водовідведення – 11,87 грн за 1 куб. м.

Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Дніпро-Західний Донбас”. На централізоване водопостачання суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 30,20 грн за куб. м.

КП “Новомосковськ водоканал”. На централізоване водопостачання: споживачам, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 9,74 грн за куб. м; споживачам, що не є суб’єктами господарювання в сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 18,01 грн за куб. м.

На централізоване водовідведення: споживачам, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 11,91 грн за куб. м. Споживачам, що не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення – 19,36 грн за куб. м.

КП Дніпропетровської обласної ради “Аульський водовід. На централізоване водопостачання: споживачам, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 6,79 грн за куб. м; споживачам, що не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 11,18 грн за куб. м.

На централізоване водовідведення: споживачам, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 7,47 грн за куб. м; споживачам, що не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, – 10,58 грн за куб. м.

Тарифи вказані без урахування ПДВ.

Дякую!

Тепер редактори знають.