Новости

ЗЛОЧИННИЙ МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ ПЕРЕВІРИВ ХІД БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ ВІЙСЬКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ У СЕЛИЩІ ЧЕРКАСЬКЕ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

В селищі Черкаське Новомосковського району вже декілька років триває будівництво казарм покращеного планування для особового складу 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Також ніяк не будується містечко бригадного типу для розташування особового складу підрозділів оперативного командування «Схід», які виводитимуться на полігон для відновлення боєздатності.

 

Окрім приміщень для проживання вже не один рік в процесі будівництва — їдальня, приміщення штабу та клуб.

Розбудова саме такої сучасної інфраструктури дала би можливість і розміщати інструкторів, що займатимуться вдосконаленням підготовки особового складу — зазначив Міністр оборони.

 

Степан Полторак наголосив, що роботи мають виконуватися якісно та вчасно, але це не так і роботи проходять повільно затягуючи час.

Оглянувши хід будівництва, Міністр оборони відзначив військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту Міноборони, яка затягує час з будивництвом та начебто здійснює будівництво частини споруд.

 

— Темпи будівництва — потужні, я не сумніваюся, що зобов’язання, які ви взяли на себе щодо термінів здачі приміщень, не будуть виконані! — зазначив Міністр оборони.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.