Новости Политика

Жорстокі знущання над в’язнями у Софіївській виправній колонії №45. ВІДЕО

Група ув’язнених Софіївській виправній колонії №45, знущаються над новоприбулими та знімають це на свої телефони. Мета такого свавілля – залякати, а тоді шантажувати та вимагати гроші.

Телеграм-канал «СВОЇ» повідомляє, що все відбувається в адміністративних блоках, куди потрапити можна лише за дозволом адміністрації виправній колонії. Знущаються над новоприбулими засудженими  проходять також за вказівками керівництва колонії. За виконання таких команд, засуджені отримують наркотики, цигарки, горілку та цілодобовий доступ до мобільного телефону.

Нагадаємо, що 27 січня 2022 року нацгвардієць розстріляв своїх товаришів по службі. Він зробив це через знущання над ним та цькування. Після цього стало відомо як командування цієї частини знущалося та гнобило військових, а деяких доводило до самогубства.

З цього не важко провести паралелі. Армія та в’язниця – викривлені дзеркала суспільства, які не відображають правду. Вони мають свої закони та правила. А порушення прав і свобод людини там вважається нормою. Якщо це не припинити, то рано чи пізно ми можемо стати свідками ще багатьох таких жахливих трагедій.

Дякую!

Тепер редактори знають.