Новости Политика

Жорстокі катування, зґвалтування в Божковській виправній колонії №16

ми з вами добре розуміємо, що до повномасштабного вторгнення в Україну російського агресора в усіх колоніях нашої держави над засудженими знущались, били, катували та ґвалтували, а зараз, під час війни, і коли у влади майже все не на часі, бо війна, в колоніях твориться просто ЖАХ!

Захист в’язнів України опублікували шокуюче відео з «Божковської виправної колонії (№16)», де ДБР накрили схему катування в’язнів.

Жертвами катів у погонах під дахом правоохоронної системи були майже всі, хто потрапляв до колонії. Одному із засуджених за раз нанесли понад 200 ударів у тіло та обличчя, як руками, так і дубинкою. В колоніях у різних областях України засуджених чоловіків жорстоко били ногами, кийками, палицями, викручували та ґвалтували.

Ми з вами добре розуміємо, що до повномасштабного вторгнення в Україну російського агресора в усіх колоніях нашої держави над засудженими знущались, били, катували та ґвалтували, а зараз, під час війни, і коли у влади майже все не на часі, бо війна, в колоніях твориться просто ЖАХ!

Про незаконні методи поводження з в’язнями в установах  Північно-східного міжрегіонального управління  правозахисники розповідають вже багато років. Україну регулярно відвідує делегація Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, яка фіксує жорстоке ставлення до в’язнів та надає рекомендації державі на усунення порушень. Але, Міністерство юстиції та керівництво ДКВС зазвичай спростовують подібні звинувачення спираючись на недостатність доказів та замовність викривачів.

Ви повірите в те, що правоохоронці, влада та омбудсмен Лубняк не знали про катування в колоніях ?

 

Дякую!

Тепер редактори знають.