Новости

Жителі села Новостепанівка Новомосковського району долучились до святкування дня людини похилого віку

1 жовтня в нашій країні святкують День людей похилого віку та День ветерана. З цієї нагоди 3 жовтня в Будинку культури села Новостепанівки відбулося свято, на яке були запрошені ветерани праці, пенсіонери, літні люди, які внесли значний внесок у розвиток країни та села.

З вітальними словами звернулися до присутніх голова районної ради ветеранів Світлана Чміль, голова Новостепанівської сільської ради Григорій Бреус, голова ветеранської організації села Новостепанівки Віра Максименко, які висловили щирі вітання й теплі слова вдячності ветеранам праці й людям похилого віку села за їх мужність і хоробрість, багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість, практичний життєвий досвід, невичерпну енергію, оптимізм та активну життєву позицію. Вони виразили глибоку вдячність за все, що зроблено заради майбутнього.

Для присутніх звучали музичні вітання від гурту «Забавушка», від Наталії Різниченко та дуету «Щаслива родина» (Сергій та Наталка Сергєєві), які зворушили своїми виступами всіх присутніх.

Бажаю вам здоров’я на багато років, щастя та добробуту, миру і злагоди, тепла вам і вашим родинам. Нехай усе добро, зроблене Вами, повернеться сторицею.

Голова ветеранської організації села Новостепанівки Віра МАКСИМЕНКО

Дякую!

Тепер редактори знають.