Новости Политика

Зеленський, ти що знущаєшся? Ти не розумієш хто такий Вілкул? – мешканці Кривого Рогу

Днями до Кривого Рогу приїжджав Міністр оборони України Олексій Резніков, під час свого відвідування він зустрівся з скандальновідомого регіоналом Олександром Вілкулом та нагородив його  медаллю “Золотий тризуб”.
пророссийскоого Александра Вилкула наградили тризубом
Після такої новини, мешканці Кривого Рогу, які добре знають хто такий Вілкул молодший та старий, обурились та почали висловлюватись в соцмережах.
Пророссийского подонка Вилкула наградили тризубом
На жаль, ми знеможемо показати скрини всіх обуреного висловлювання на адресу пана Резнікова, президента Зеленського та  самого Олександра Вілкула.
Мешканці міста нагадали, що саме Олександр Вілкул підтримував російського агресора коли він був губернатором Дніпропетровщини, а потім ексміністром при Януковичу.

 

Президент-втікач  Янукович, у центрі, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ОДА) Дмитро Колесніков, ліворуч, та віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час церемонії закладання капсули у фундамент нової спорт-арени для “Євробаскету-2015”, в Дніпропетровську, у вівторок, 21 травня 2013 р. Фото Андрія Мосієнка / POOL / УНІАН

Також обурені мешканці Кривого Рогу нагадали, як Вілкул товаришував з другом путіна Александром Залдостановым ( “Хирург”) та зрадником України Олегом Царевим.
Це Рівне чмо- Вілкулоїд повинен сидіти!! Ви йому медальки роздаєте??!! За що?? Він в Кривбасі НІХТО, яке грабує 129 Тро!!
Дякуємо за доказ!! Тепер ми знаємо звідки ноги ростуть у цієї злочинної групи😡
Будуть бл..ь вам вибори,ми влаштуємо!!

Дякую!

Тепер редактори знають.