Новости Политика

Збагачення, розкоші, хабарі антикорупціонерів. Боротьба з корупцією не вчасно в Україні?

Збагачення, розкоші, хабарі антикорупціонерів. Боротьба з корупцією не вчасно? | Свобода Live

Світове Американське видання The Washington Post пише, що західні уряди вважають недостатньою боротьбу в України з корупцією, яка останнім часом просто захлеснула всю країну. За  даними журналістів видання The Washington Post, на це прямо вказував держсекретар США Блінкен президенту України Володимиру Зеленському під час свого візиту до Києва.

Але влада не сприймає сказане держсекретарем, як послання, а сприймає як критику та через підконтрольні телеграм-канали  починають держсекретаря США Блінкена поливати лайном. Журналісти видання згадують гучні справи останніх місяців – звинувачення у незаконному збагаченні ексзамглави офісу президента Андрія Смирнова чи звільнення Іллі Вітюка, топ-чиновника СБУ.

Журналісти проекту Радіо Свобода Схеми розповіли про розкішне життя заступника генпрокурора Вербицького. Розслідувачі Слідства.Інфо опублікували матеріал про розкіш заступника керівника ДБР Удовиченко. У свою чергу, депутати Верховної Ради запросили прозвітувати генпрокурора Костіна та керівника НАБУ Кривоноса до парламенту – втім, запрошені обмежилися відписками. Тобто, чиновники які на службі послали далеко, далеко депутатів та суспільство. І так кожного разу!

Чи є політична воля на боротьбу з корупцією у Зеленського та його близького оточення? Чи слід довіряти антикорупційним органам, якщо їхні керівники є фігурантами розслідувань?

Про це та інше, розповідає Радіо Свобода.

Дякую!

Тепер редактори знають.