Новости

Затримали регулятора, через якого українці переплачували за електроенергію на 60%

Стало відомо, що людину, через яку українці платили на 60% більше за електроенергію, вже затримали. Мабуть, словосполучення “Формула Роттердам +” чули мало не всі українці. Це історія не тільки про завищену вартість вугілля, а й про те, як Порошенко разом з Ахметовим заробляли гроші на завищених цінах на електроенергію. І хто їм в цьому допомагав. Отож, у цій справі є вже перші затримані. Про це повідомляє Економічна правда.

Національне антикорупційне бюро затримало директора ДП «Оператор ринку», колишнього члена Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Володимира Євдокімова.

За словами правоохоронців, Євдокімов затриманий по справі щодо формули «Роттердам +». На їхню думку, він має безпосереднє відношення до того, що вартість електроенергії невиправдано зросла у кілька разів, а “зацікавлені” особи отримали надприбутки з цього.

“За даними НАБУ, після ухвалення НКРЕКП Порядку формування прогнозної ОРЦ електроенергії (формули «Роттердам+») вартість куплених ICU євробондів ДТЕК зросла на 60%”, — йдеться у повідомленні.

Затримання Євдокімова — це лише перша ластівка у справі формули “Роттердам+”. За ним — візьмуться й за інших людей, які отримали незаконні “дивіденди”.

Уже готові підозри Дмитру Вовку та ще трьом працівникам НКРКЕП, а також двом топ-менеджерам ДТЕК. Схоже, якщо ці персони заговорять, що українці дізнаються, як Порошенко разом з Ахметовим заробляли гроші на завищених цінах на електроенергію.

Дякую!

Тепер редактори знають.