Новости Политика

Заставу агрорейдеру Василю Астіону знижено у 61 раз. Рішенням судді Шевченківського суду — ЗМІ

https://lb.ua/news/2015/11/02/319943_sbu_nazvala_chlenov_opg_korbana.html

Минулого  тижня суддя Шевченківського райсуду Анзор Сайдуллаєв ухвалив безпрецедентне рішення в Україні, хоча ми з вами добре знаємо, що українські корумповані суди за гроші роблять майже все…,  про зниження у 61 раз застави у справі відомого агроділка Василя Астіона. БЕБ (Бюро економічної безпеки України) підозрює Астіона у масштабному ухиленні від сплати податків. Згідно з матеріалами кримінальної справи Василь Астіон зі своїм братом у 2017-2021 роках системно виводили гроші (більше 61 млн грн) на підконтрольну кіпрську компанію “Дніпро Агро Альянс ЛТД” для уникнення сплати податків.

За інформацією журналістів, таке радикальне зниження застави може бути пов’язане із топ-чиновником ОП Андрієм Смирновим. Так у 2020 році Смирнов отримав від Ольги Астіон (матері Василя) кредит у розмірі 9,8 млн. грн.

Біографія Василя Астіона дуже цікава. За даними знайденими журналістами він був задіяний  в оборудках свого тестя Михайла Кошляра, якого називали членом ОПГ «Наріка». До того ж у 2019 році Астіон балотувався до ВР від нині забороненого політсили “Опоблок”.

Ми не будемо здивовані, якщо скоро наш “гуманний”, корумпований суд виправдає Василя Астіона, а БЕБ примусить вибачитися на всю країну.  Як казав наш президент Зеленський- не на часі сваритися, в державі війна! А красти та займатися бандитизмом, або несплати податків, як раз, на часі, бо в країні війна, а війна все спише!

Дякую!

Тепер редактори знають.