Новости

Закривати сільські школи не можна – Наталя Веремчук

Українська вчителька звернулася до Ганні Новосад.

Поважна українська вчителька Наталія Веремчук звернулася до міністерки освіти з ЗЕ-команди Ганни Новосад з проханням не закривати сільські школи.

Про це поважна педагогиня написала на своїй сторінці у соціальной мережі Facebook. За її словами, рішення нової міністерки Ганни Новосад про скорочення сільських вчителів і закриття шкіл викликало обурення в багатьох вчителів та пересічних громодян.

“Сільські вчителі – ніби недокваліфіковані, школа – не школа, а так собі. І основне – розігнати всіх! Це викликало у мене, сільської вчительки, бурю негативних емоцій. Сказати, що це мене вивело з рівноваги, – нічого не сказати”, – наголосила Наталя Веремчук.

На думку вчитильки, Новосад варто прочитати декілька творів письменника та педагога Василя Сухомлинського, де він величає звичайну сільську школу. Також освітянка запропонувала висловити масовий протест проти закриття сільських навчальних закладів в Укрїні.

“Якщо й надалі краща, інтелектуально найрозвиненіша наша частина сільської молоді залишатиме село, то в розвитку сільськогосподарського виробництва настане застій. Хто ж може впоратися з цим завданням виняткової ваги? Сільська школа”, – написав Василь Сухомлинський.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.