Новости

За законами Грузії моїй сім’ї, як сім’ї колишнього президента, передбачена довічна охорона. (ВІДЕО)

Мого сина зазвичай супроводжувала посадова особа, офіцер державної служби охорони Грузії, у якого було оформлене відрядження і довіреність на сина. Він возить його коли моя дружина відсутня і приїжджав з ним багато разів.


Їх три години протримали в окремій кімнаті, а потім охоронцеві оголосили, що він не зміг обґрунтувати необхідність приїзду в Україну, попри наявність всіх документів, і депортували. Весь цей час їм не дозволяли дзвонити й тільки коли його заштовхали в літак він зміг мене набрати.
Мого сина передали представнику авіакомпанії, яка кинулася шукати зустрічаючих. Зазвичай охоронець сам везе його з аеропорту додому, але після того як він передзвонив, я зірвався з дому і поїхав в аеропорт, хоча спочатку збирався повернутися до Києва лише завтра вранці. А що б було, якби мене не було вдома !? На це відповіді ніхто не дає. Погано те, що за моєю інформацією всі ці депортації – особисте розпорядження президента, а ще гірше, що так поводяться з багатьма.По законам Грузии моей семье, как семье бывшего президента, положена пожизненная охрана.
Моего сына обычно сопровождало должностное лицо, офицер государственной службы охраны Грузии, у которого была командировочная и доверенность на сына. Он возит его, когда моя супруга отсутствует и приезжал с ним много раз. Их три часа продержали в отдельной комнате, а потом охраннику объявили, что он не смог обосновать необходимость приезда в Украину, несмотря на наличие всех документов, и депортировали. Все это время им не разрешали звонить и только когда его затолкали в самолет он смог меня набрать.

Моего сына передали представителю авиакомпании, которая кинулась искать встречающих. Обычно охранник сам везет его из аэропорта домой, но после того как он перезвонил, я сорвался из дома и поехал в аэропорт, хотя изначально собирался вернуться в Киев лишь завтра утром. А что бы было, если бы меня не было дома!? На это ответа никто не дает. Плохо то, что по моей информации все эти депортации – личное распоряжение президента, а еще хуже, что так обращаются со многими.

Mikheil Saakashvili

Дякую!

Тепер редактори знають.