Новости Политика

З якою метою скандальна Юлія Тимошенко відвідала лікарні Новомосковщини?!

Пересічні українці звикли, що політики завжди з’являються з журналістами перед черговими виборами, а потім зникають з поля зору до слідуючих виборів. Основною метою таких пафосних приїздів є передвиборча агітація та зростання рейтингів. Під час таких зустрічей кандидати постійно щось обіцяють та дуже брешуть, займаються окозамилюванням. Тому, коли Юлія Володимирівна четвертого квітня 2021 року відвідала з робочим візитом Новомосковську центральну районну лікарню, центральну опорну ковідну лікарню в м.Новомосковськ, а також амбулаторію у Губинисі, люди, які не володіють інформацією, а також політичні опоненти ВО «Батьківщини» почали звинувачувати Леді Ю в черговому дешевому піарі. Проте, варто зазначити, що жодних виборів Президента, у парламент чи місцевих в Україні на території Новомосковського району не заплановано в найближчий час.

Якою ж насправді була мета об’їзду лікарень?!

Фанати Петра Олексійовича Порошенко (в народі «порохоботи») пишуть, що Тимошенко приїхала з пустими руками в переповнені від ковіда лікарні, а могла привезти з собою кисневі концентратори, пульсоксиметри та засоби захисту. Також у соцмережах «порохоботи» підконтрольні рейдеру та колишньому нардепу від “Блоку Петра Порошенка” Вадиму Нестеренкові  пишуть, що Тимошенко була без захисної маски, що збільшує ризик захворіти у неінфікованих.
Хочемо зазначити, що “порохоботи” рейдера Нестеренка не праві! Тимошенко була в масці.
При цьому на фото, які було опубліковано в лікарнях можно побачити, що члени команди Тимошенко, посадові особи, самі лікарі були в захисних масках. Юлію Тимошенко супроводжумали журналісти. А ось щодо активістів з оточення ЄС та скандального рейдера Вадима Нестеренка, то є багато запитань, зокрема, концерт, який проводився в центрі Новомосковська на площі Героїв в День Захисника України 14 жовтня 2020 року, як раз за декілька днів до місцевих виборів!
Тоді чомусь нікого не хвилювало, що встановили сцену, приїхали гості з Дніпра та чітко вели агітаційну роботу, при цьому про жодний вірус та захист від нього справа не йшла. Поліція теж нереагувала! Партія під час епідемії ковіду збирала концерт у центрі міста!
Дійсно Юлія Тимошенко приїхала без «подарунків». Варто розуміти, що лікарні бувають різні в залежності від статусу. Так, опорні ковідні лікарні мають непогане фінансування, лікарні, що не мають відповідного статусу, проте лікують хворих з ковідом, не мають відповідного забезпечення. Якщо у Новомосковській центральній опорній ковідній лікарні проблематика полягає в недостатній кількості кисневих концентраторів при постійному зростанні захворюваності, то у Новомосковській районній центральній лікарні основною проблемою є недофінансування в розмірі близько 15 млн грн рік, а в амбулаторії в Губинисі протікає покрівля, яку треба ремонтувати за рахунок бюджету відповідної Губиниської громади. Тому виникає питання: краще привезти 5 кисневих концентраторів та пропіаритися з трьома своїми телеканалами, або краще отримати напряму проблематику від лікарів та генерального директора медзакладу з метою на законодавчому рівні внести відповідні зміни та збільшити фінансування, глобально вирішивши проблеми всіх лікарень в країні?! Якщо людина є головою цілої фракції в Верховній Раді України і, замість законодавчої ініціативи для глобального вирішення проблем лікарень, привозить в одну з них 5 чи 10 кисневих концентраторів, чи не це є політичним піаром?!
А тепер щодо конкретних результатів робочих візитів Лідеркі ВО “Батьківщина” Тимошенко в лікарні. Першого квітня Юлія Тимошенко відвідала Васильківську лікарню https://youtu.be/AphvbS1q274. Під час зустрічі з лікарями ключовою проблемою було те, що саме ця лікарня в першій хвилі боротьби з коноравірусом стала опорною, а на сьогодні відповідного статусу у неї немає, отже і фінансування недостатнє. Після зустрічі з медперсоналом, особисто Юлія Тимошенко поїхала в МОЗ та, як наслідок, лікарні змінили статус на ковідну опорну з відповідним збільшенням фінансування більше, ніж у 2 рази!

Дякую!

Тепер редактори знають.