Новости

Як завжди Один проти корупції

Разом з журналістами газети ‘Лица’ я як громадянин України ( зараз у відпустці), об’їхав територію яка в народі має назву ‘ блакитні озера’, з метою фіксування проявів корупції у вигляді здирництва, не цільового використання земельних ділянок, та фактів само захоплення земельних ділянок. Найбільш конфліктна ситуація склалася не подалік території ‘єлизаветівський рай ‘. Охоронці – стажери яких наймає ( з їх слів – Сергій Лазовський на прізіище Сєрежа Лазо який в принципі і спробував погрожувати мені фізичною розправою в найближчий час) на повному серйозі заявили, що я повинен платити як платять всі або я не пройду на територію сільської ради, яка є вільною згідно інформації яка є у публічній кадастровій карті України. Я був проти таких пропозицій і відмовився бути спонсором корупції, і тому просто пройшов так, трохи поштовхавшись з псевдоохоронцями. 


Далі була розмова з ймовірним власником — .’фігуром м.с.”, який по факту не заперечив свого подвійного громадянства та своєї діяльності яку він називає зеленим туризмом і всих хто хоче зайти на територію сільської ради яка межує з його земельною ділянкою – туристами які мають платити. Він під фіксацію підтвердив, що то його паркан, його ворота, шлашбаум та охорона. (Дуже скоро буде гарний матеріал)

P. S

Громадські організації та патріоти – ви де? Може варто перестати боятися та почати жити по-закону?

Чого я хочу? Я хочу щоб почав діяти закон, закон один для всіх  не тільки для громадян с подвійним громадянством, а і для пересічних українців. Кому ми маємо платити на своїй землі? Такі каркаломні корупційні новоутворення не потрібні територіальній громаді Єлизаветівки, Кам’янського і Дніпра!!! Я хочу щоб ми згуртувались і відстояти свої конституційні права в супереч названій корупції.

Максим Голосной

Дякую!

Тепер редактори знають.