Новости Политика

Як у Дніпрі безкоштовно встановлюють газові лічильники, або змусять платити за послугу утричі більше

У Дніпрі компанія “Дніпрогаз”  продовжує безкоштовне встановлення приладів обліку газу для побутових споживачів. Це можливо у різних районах міста Дніпро. Як правило, про час та дату встановлення лічильників споживачів інформують за допомогою оголошень біля під’їздів.

“Дніпрогаз” попереджає: до 1 січня 2023 року всі домоволодіння мають перейти на газові лічильники обов’язково. Інакше Закон зобов’язує ГРС припинити газопостачання до будівли, або приміщення.

Роботи зі встановлення газових лічильників проводять безкоштовно. Але для того, щоб поміняти газовий кран та шланги до газових приладів потрібно заплатити, і немало. Представники компанії “Дніпрогаз”  за газовий кран та шланги беруть дуже дорого чим це коштує в спеціалізованому магазині.

У разі відмови споживача від безкоштовної установки постачальник складає Акт про відмову та Акт про порушення, вимикають газопостачання та наказують грошима.

Надалі споживач користуватиметься газом за тарифами граничного споживання, які втричі більші за нинішні норми.

Контактні дані для звернення з питань безкоштовної установки газових лічильників:

• (095) 032-53-51 – для мешканців Шевченківського та Соборного районів, з 08:00 до 14:00;
• (067) 507-15-51, (067) 507-01-99, (067) 507-31-40 – для мешканців Центрального, Новокодацького, Чечелівського, Шевченківського, Самарського, АНД та Індустріального районів, з 08:00 до 17.00.

Дякую!

Тепер редактори знають.