Новости

Як сплатити податки і НЕ жити спокійно, реалії наших днів.

До редакції 7б медіа знову звернулася приватний підприємець Глуханюк Катерина, яка веде свій бізнес у с. Микуличин, Яремчанського району, Івано-Франківської області і розповіла нам таку історію. Так от, її масажний салон законно працює пів року, працівники працевлаштовані, податки сплачуються регулярно, але поліцейських це не влаштовує.

За весь час роботи салону вони декілька разів приходили і натякали на так звану «допомогу поліцейським», але у цьому їм було відмовлено. Звичайно, така ситуація їм не сподобалася і вони вдалися до більш активних дій. 10 травня 2019 року поліція провела санкціонований судом обшук, на який були привезені із собою поняті, підкинуті презервативи.

Після обшуку чотирьох дівчат відвезли за 100 кілометрів до відділку Івано-Франківська, хоча була можливість доставити їх до відділку у Яремче, який знаходиться ближче. А далі ще страшніше, двох дівчат затримали по 303 статті КК України, а двох, просто серед ночі викинули на вулицю без грошей і мобільних телефонів.

Під час затримання одній нанесли легкі тілесні ушкодження, натягнув на неї кайданки. Дівчат допитували вночі, всіляко давлячи на них, як у 1937 році. Отже, не зрозуміло, як можна взагалі вести підприємницьку діяльність, адже, як бачимо, за законом це не виходить. Тобто навіть сплачуючи всі необхідні податки та збори громадяни України не застраховані від свавілля та незаконних дій правоохоронців.

А, може варто було замість податків, відразу нести гроші до поліції у вигляді хабарів, щоб спати спокійно? Ось такі вони старі методи нової поліції?

Дякую!

Тепер редактори знають.