Новости

Як рядовій події в Дніпрі стати сенсацією?

Алкаш з Дніпра, той що справа, побив свою знайому алкашиху в центрі, та що зліва. Хтось з дніпрян виклав в групу “Х..вий Дніпро” і понеслось г.. но по трубам. Мер Філатов обіцяє 25 тис. грн. винагороди з особистих коштів. Через деякий час Мороз звітує, що обідчик женщін терміново ізловлен його бійцями, інші джерела стверджують, що спіймала поліція.


Так бити жінку по обличчю не можна, але Ви уважно гляньте, то обидва- алкаші. Він її лупцює, мабуть , не перший раз. Ведуть асоціальний образ життя, не працюють.


Проблема насилля в Україні глобальна. 75 % насилля вчиняють чоловіки, 25 % – жінки.
Ми з Вами знаємо стільки випадків насильства, що якщо кожен переводити в 25 тис. грн.,то 2 млн. грн. точно заробимо. Деякі  “писаки” пишуть, що за жінку не заступилися. На відео чітко видно, що хлопець, що проходив поруч заступився, але все марно, оковита зробила свою роботу.
У нас виникло таке запитання, і що у Вашому розумінні заступитися? Кидатися під кулі, ризикувати життям заради якогось алкаша, який через тиждень тебе і не згадає і “дякую” не скаже, бо не просихає тижнями?

Давайте згадаємо нещодавні події в Новомосковську, де серед білого дня підстрелили молодого хлопця, який через добу в лікарні помер. Ми вважаємо, що в таких випадках потрібен здоровий глузд і розум. Декілька років тому у Дніпрі хлопець бив циганку, бо та намагалася нахабно видурити остання гроші у його дівчини. За циганку теж мер Борис Філатов відвалив би 25 тис. грн.?

Дякую!

Тепер редактори знають.