Новости Политика

ВЖЕ УСЕ МАБУТЬ, ПОРІШАЛИ! Голова Дніпропетровської ОВА Резніченко супроводжував Президента України у його візиті до Херсону.

Голова Дніпропетровської ОВА Резніченко супроводжував Президента України у його візиті до Херсону.

Як кажуть, війна війною, а “делішки” вирішувати потрібно!  Неспіла вщухнути, череда корупційних скандалів пов’язаних з головою Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченка, як він вже біля Президента Зеленського крутиться та допомагає. Скандальновідомого Валентина Резніченка журналісти помітили та зняли на камеру коли він у Херсоні супроводжував президента Зеленського, який там бив після окупації російськими орками.

Голова Дніпропетровської ОВА Резніченко супроводжував Президента України у його візиті до Херсону.

А як же  “ВИЙДИ ЗВІДСИ РОЗБІЙНИКУ“?

Журналісти припускають, що таким чином Володимир Зеленський дав зрозуміти, що корупційний скандал навколо Голови Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченка поки не завадить йому працювати в команді Президента Зеленського.

На початку листопада поточного року з’явились журналістські розслідування “Української правди” та “Радіо Свобода” про зв’язки Валентина Резніченка з компанією “Будінвест інжиніринг”, засновницею якої є подруга та фітнестренерка Резніченка. Фірма отримує рекордні суми з бюджету на утримання доріг у Дніпропетровській області під час війни. ЗМІ також показали, як Резніченко і фітнестренерка пов’язані з консультантом “Великого будівництва” Юрієм Голіком.

Після розслідування УП та “Схем” Прокурори САП зареєстрували провадження щодо зловживання владою та легалізація (відмивання) доходів. А далі… тиша….!

Офіційної ж реакції від Офісу Президента на розслідування журналістів не було. Та мабуть, вже і не буде.

Дякую!

Тепер редактори знають.