Новости Политика

Вищий антикорупційний суд закрив справу проти нардепа Волинця

https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-vaks-zakryv-spravu-volyntsya/32353887.html

Вищий антикорупційний суд України закрив кримінальне провадження  НАБУ за обвинуваченням народного депутата від фракції ВО «Батьківщина» Михайла Волинця у недостовірному декларуванні – через закінчення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності. Все добре, тепер можна далі красти.

Нагадаємо, що НАБУ та САП відкрили справу щодо депутата після виходу розслідування «Схем» у квітні 2021 року.

Тоді журналісти «Схем» з’ясували, що нардеп Михайло Волинець користується позашляховиком Toyota Highlander орієнтовною вартістю 1,5 мільйона гривень, який не відобразив у декларації. Як встановили журналісти, автівка зареєстрована на сина народного депутата – Андрія Волинця.

17 листопада 2022-го Михайлу Волинцю повідомили про підозру щодо недостовірного декларування. А вже 24 листопада НАБУ оголосило Волинця у розшук.

Волинець заявляв, що ніхто не вручав йому ані повістки, ні підозри, і що він не переховується, а перебуває в одному з медзакладів столиці на лікуванні. У лютому 2023-го з’ясувалось, що він перебуває у Женеві (Швейцарія). Як він туди потрапив не відомо, але таким як він можна все…

Депутат опублікував пост, у якому повідомив, що не може повернутися зі службового відрядження з Женеви через проблеми зі здоров’ям.

І зараз така новина, ВАС закрив кримінальне провадження відносно Михайла Волинеця. Головне красти більше і тікати подалі.

Слава Україні! 

Дякую!

Тепер редактори знають.