Новости Политика

Викрито схему в “УЗ” на 204 млн грн, де фігурує керівник фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській облраді, родич Юлії Тимошенко.

керівник фракції ВО «Батьківщина» Сергій Бєлашов

НАБУ і САП повідомили про підозру чотирьом особам у заволодінні майже 204 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця». Серед підозрюваних депутат Полтавської обласної ради та керівник фракції ВО «Батьківщина» Сергій Бєлашов, а також колишні директори філії ЦЗВ Віталій Цвігун і Євген Нікітін.

керівник фракції ВО «Батьківщина» Сергій Бєлашов

Як встановило розслідування, в період грудня 2016лютого 2020 років філія «Центр забезпечення виробництва» УЗ придбала за завищеною на майже 204 млн грн ціною природній газ у приватних компаній ТОВ «Юг-Газ» та ТОВ «Скела Терциум».

11 червня поточного року Вищий антикорупційний суд України узяв бандита з ВО “Батьківщина” Сергія  Бєлашова під варту, альтернатива – 30 млн грн застави. В засідання прийшли брати на поруки ціла низка нардепів від корумпованої та продажної партії ВО«Батьківщини»: політ хвойда Юлія Тимошенко, корумпований Іван Кириленко, зрадник  Валентин Наливайченко, Олександр Абдуллін, Іван Крулько, Володимир Кабаченко, Вадим Івченко та ще два парламентарі. Втім слідчий суддя ВАКС Віктор Маслов їм відмовив.

Кримінальну банду Юлії Тимошенко потихеньку притягують до відповідальності. 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.