Новости

Вячеслав Горобец: Ось кому потрібно тиснути руку.

“Польща зацікавлена не тільки в нашій робочій силі. Польща зацікавлена мати Україну як економічно сильного партнера, безпечну та стабільну країну у своїх кордонів.
Саме про це у спілкуванні розповів мені радник президента Польщі та член правління Національного Банку Польщі Здзислав Сокал (Zdzisław Sokal).
https://wp.me/plRsw-3DE

Саме тому Польща активно розвиває в Україні грантові програми з чималим фінансуванням, спрямовані на підтримку реформи самоврядування, регіонального розвитку, реформи освіти, а також тих, що забезпечують фінансову стабільність держави та протидію корупції! Такі програми безпосередньо фінансуються з державного бюджету РП.

У межах пріоритету «підприємництво і приватний сектор» дії польської допомоги будуть спрямовані на розвиток підприємництва з використанням інноваційних інструментів і технологій, зокрема, відновлювальних джерел енергії; поліпшення якості підготовки і професійного навчання та інфраструктури і оснащення центрів підготовки і професійного навчання.

Розмір грантів – до 30000 EUR (Навіть в USAID та інших відомих фондах не часто зустрічаються такі бюджети)!
https://gurt.org.ua/news/grants/44565/bull/

Рецепт успіху Польщі (яка нещодавно відмовилась від кредиту МВФ, який їй наполегливо пропонували):
– Спростити оподаткування
– Підтримувати бізнес
– Припинити крадіжки та неефективне використання бюджету
– Кадрова політика, де зелене світло отримали найбільш досвідчені та енергійні, а не “лояльні” до діючої влади.

Результатом стало найшвидше в ЄС зростання польської економіки.

“Команда розвитку та реформ” має плани та іноваційні проекти розвитку громади, які будуть впроваджені за підтримки, в тому числі, уряду Республіки Польща.”

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.