Новости Политика

Ворожу ботоферму в Дніпрі, створила та запустила Анна Лемберг

Ворожу ботоферму в Дніпрі, створила Анна Лемберг

Ворожу ботоферму по розгону фейків, яку нещодавно накрила та припинило роботу  СБУ в Дніпрі, створила Анна Лемберг — місцева працівниця IT-галузі, онука відомого колишнього ректора ДНУ Миколи Полякова.

 

Ворожу ботоферму в Дніпрі, створила Анна Лемберг
Анна Лемберг
Микола Поляков

Про причетність Анни Лемберг написав місцевий політичний аналітик, колишній інженер КБ “Південне” Олександр Кочетков та місцеве видання D1. Але потім, видання цю новину у себе зачистило.

 

Як повідомив Олександр Кочетков, Анна Лебмерг  завдяки своєму діду Миколі Полякову безкоштовно використовувала інфраструктуру очолюваного родичем ДНУ для власних комерційних проєктів — Grow Marketing School і GrantsEasy. Мати Лемберг Тетяна Шевченко свого часу брала участь у виборах ректора ДНУ. Хотілось би зазначити, що й дід Поляков неодноразово звинувачувався у тотальної корупції.

Ось і виходить, що поки вся Україна бореться з російським агресором, у неї під носом в Дніпрі скандально відломі корупціонери та їх родичі працюють на агресора заробляючи гроші на зраді.

Правоохоронці повідомляють, що наразі фігурантці загрожує до 10 років позбавлення волі. Але будуть вони покарані, це питання!

Дякую!

Тепер редактори знають.