Новости

ВОЛОНТЕРИ ПРОСЯТЬ РОЗГОЛОСУ. КРАЇНА ЗОБОВ’ЯЗАНА ЗНАТИ! АННА ВОЛОШИНА…

Наталя Юсупова – волонтер, яка усі роки війни щоденно опікується пораненими, просить максимального розголосу про реальну картину щодо воєнних дій, які не припиняються, а також не припиняють гинути Воїни та поступати з тяжкими пораненнями у шпиталі.

Наталія Юсупова

Країна повинна знати, що відбувається в шпиталях і що є поранені. На тій неділі до шпиталя міста Львова з Харкова, було доставлено бортом 9 поранених та сьогодні також до Львіва будо відправлено 11 поранених. Фактично всі борти с Харкова та Дніпра направлені до Львіва. Чому так і чому мовчать ЗМІ, я не знаю. Может десь і є інфо, я не бачила.

Учора двоє наших воїнів загинули. Війна продовжується, є пораненні і вбиті. А в Києві війни немає, тому що роблять все, щоб люди думали, что обстріли закінчились, все тиша. А це зовсім не так.

На тому тижні борт с пораненими відлетів до Львова і знову готовлять борт на Львів.

З серпня та восени, постійно йшли борти на Львів, а в Києві була тиша.

Шпиталь у Києві найсучасніший і облаштований для прийому тяжких пацієнтів. З 14 року до Києва привозили найтяжчих.

З серпня місяця 19 року, на фронті, більш ніж 140 поранених різного ступня та контужені. Багато хлопців підриваються на мінах. До Києва привозили два борти по 7-9 чоловік, та кількох тяжких і все.

Воїни с контузіями повинні лікуватися в Києві, бо в Лор відділення купували нове обладнання при Міністру оборони Полтораку, спеціально для лікування контужених. На це було виділено 4 млн гривень!!

Якщо контузію не лікувати, це приводить до втрати слуху, зору, головних болей та призводить до тяжкого психічного розладу.

Командування хоче замилити очі людям, сотні ботів та ватників атакують сторінки волонтерів, воїнів та активістів, нема бортів, це все видумки, вже не стріляють і все закінчилось. Це брехня!!!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.