Новости Политика

Володимир Зеленський – ви упевнені, що зараз час підтримувати Єрмака у війні проти Корбана?

Пам’ятаєте чудовий фільм з Томом Хенксом у головний ролі «Термінал»? Нагадаю: людина біженець з країни де іде війна іде в іншу нормальну країну. За час перельоту, його паспорт стає не дійсним – більше немає його країни. Й чоловік «завісає» між кордонами, не маючи змогу а ні повернутись до свого дому, звідки йому довелось поїхати, а ті потрапити у країну куди він їхав. І людина живе і аеропорту…чудовий добрий фільм…
Те що ми бачимо зараз на кордоні України, що відбувається з Gennady Korban не кіно, а жахлива, ганебна реальність. Коли людину позбавляють можливості повернутись додому, до батьків…коли просто без пояснень забирають паспорт…коли кидають в обличчя тим, хто захищаю Україну – що так можна, закону немає!
Коли керівництво держави більше не думає про війну з рф, а влаштувало війну з керівником Центру тероборони Дніпра. Плюючи на все! На закон, на людей, на безпеку, на Світ, який зараз теж спостерігає за розвитком подій….
У мене лише одне питання, невже у нас теж більше немає держави, яка захищає людину і народ! Невже за ці 2 дні ми втратили все? Невже Дніпро, область, Україну вирішили здати, а Корбана не пускають лише тому, що він заважає здавати Україну…
В Офіс Президента України все добре? Володимир Зеленський – ви упевнені, що зараз час підтримувати Єрмака у війні проти Корбана, а не воювати і бути підтриманими міжнародними партнерами у війні проти рф.

Дякую!

Тепер редактори знають.