Новости Политика

ВЛК визнала придатним: в одному з ТЦК Закарпаття помер військовозобов’язаний, призначено перевірку

в одному з ТЦК Закарпаття помер військовозобов’язаний, призначено перевірку

В одному із територіальних центрів комплектування (ТЦК) на Закарпатті помер військовозобов’язаний, який за висновками військово-лікарської комісії (ВЛК) був придатним до служби.

Про це 24 травня поточного року повідомила пресслужба Закарпатського ОТЦК та СП.

Інцидент стався 23 травня. У ТЦК кажуть, що у військовозобов’язаного, який перебував в одному з військкоматів області й за висновками ВЛК був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття. Чоловікові надали домедичну допомогу та викликали бригаду “швидкої”, але ті після приїзду констатували смерть.

“До складу позаштатних військово-лікарських комісій при ТЦК та СП входять лікарі закладів охорони здоров’я комунальної та державної форми власності, що визначені виконавчим комітетом міської, сільської, селищної ради. На жаль, трапляються випадки, коли медики ВЛК визнають військовозобов’язаних придатними до служби, але згодом відбуваються трагедії”, – заявили в Закарпатському ТЦК.

За даним фактом призначено службову перевірку. У ТЦК висловили співчуття рідним померлого чоловіка.

Нагадаємо читачам, що жоден представник ТЦК СП та ВЛК не поніс покарання за свої дії які причинив смерть. Як казав наш президент не на часі, в державі війна!

Джерело: https://novynarnia.com/2024/05/24/vlk-vyznala-prydatnym-v-odnomu-z-tczk-zakarpattya-pomer-vijskovozobovyazanyj-pryznacheno-perevirku/

Дякую!

Тепер редактори знають.