Новости

ВЛАДА ДНІПРА ТА САМАРСЬКОГО РАЙОНУ ПІДТРИМУЄ МЕШКАНЦІВ МІКРОРАЙОНУ «ЧАПЛІ» ЩОДО ЗАБОРОНИ РУХУ ВАНТАЖІВОК ВУЛИЦЕЮ ЧАПЛИНСЬКА

25 липня, вранці, мешканці мікрорайону Чаплі влаштували мітинг на заборону руху вантажного транспорту вулицею Чаплинською. Живим коридором на пішохідному переході вони перекрили дорогу вантажівкам, які перевозять сировину з Любимівського (Чаплинського) кар’єру.
Люди вже не один рік бідкаються через те, що вантажівки з кар’єру їздять через селище. Найбільше від цього страждають мешканці вулиці Чаплинської. Їх підтримує влада міста, зокрема Самарського району. 18 липня виконком міськради ухвалив рішення про заборону руху вантажного транспорту через вулицю Чаплинську та встановлення там відповідних дорожніх знаків.

«З цього наболілого питання у районі неодноразово проводились громадські обговорення, наради. Справа в тому, що Любимівський кар’єр розташований на території Дніпропетровського району, а вантажівки звідти їздять міською дорогою, яка руйнується через це. Ми спільно з громадою вимагаємо від керівництва кар’єру благоустроїти територію вулиці Чаплинської, зокрема з відновленням дорожнього покриття. Завтра біля Дніпропетровської обладміністрації чаплинці планують мітинг з вимогою до обласної влади спільно з керівництвом кар’єру розглянути питання про будівництво об’їзної дороги поза селищем», – розповів голова Самарського району Юрій Федько.
За словами очільника району, серед останніх рішень виконкому міськради з цього питання – заборона руху вантажного транспорту через вулицю Чаплинську зі встановленням відповідних дорожніх знаків. Окрім того, біля цих знаків чергуватимуть представники муніципальної варти, оскільки раніше розміщені тут відповідні знаки вночі знімали невідомі. З муніципальною вартою чергуватимуть й мешканці селища.

Представниця територіальної громади с. Чаплі Любов Твардовська не стримує емоцій: «Ми просто вже не в змозі терпіти це жахіття – вантажівки їздять і вдень, і вночі, і навіть у вихідні. Окрім руйнування дороги, руйнуються наші будинки, з’являються тріщини, вулиці не облаштовані ні тротуарами, ні пішохідними доріжками, де ми могли б пересуватися. Багатотонні машини їздять просто поруч з будинками! Ми всі готові лягти на дорогу і просто лежати. Вантажівки тут не повинні пересуватися – для цього необхідні об’їзні шляхи. Водії цього робити не хочуть, бо їм зручніше їхати прямо через наше селище. Цього так не залишимо, вимагатимемо, щоб їздили через об’їзну», – бідкається жінка.

 

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.