Новости

Візит Президента України до Дніпра був досить продуктивним і викликав неабияку цікавість і з боку ЗМІ, і з боку мешканців, і звісно ажіотаж у чиновників різних рівнів.

В рамках візиту Президент запросив інформацію щодо реконструкції міжнародного аеропорту, особисто проінспектував перебіг реконструкції Нового (Центрального) мосту, уклав парі з очільником міста, оглянув ділянку дороги Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя, відвідав спортивний комплекс «Метеор» та завітав на державні підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» і «Конструкторське бюро «Південне» імені М. К. Янгеля».

 Все це ви легко дізнаєтесь з Фейсбуку, ЗМІ і прес-служби Президента.
Щодо моїх особистих вражень, я вдячний Президенту за те, що всупереч шаленій протидії з боку системи, на всі закиди конкурентів, він має бажання змінити країну, має сили й волю протистояти тим, хто тримає камінь за спиною, посміхаючись тобі в обличчя.
Я відчуваю гордість, що належу до команди молодого, сильного, перспективного Президента, якого любить народ і бояться чиновники.

 Він щиро не розуміє, як і чому люди, які живуть в цій країні, заробляють в ній шалені статки, самі ж її і знищують. Саме це питання ставить собі, і я в цьому певен, кожен пересічний громадянин країни.

 На мою думку, влада – це аркуш паперу, на якому кожен пише історію, і лише від людини залежить ким він в цій історії лишиться: особистістю чи рабом обставин; героєм чи злочинцем; сином власної землі чи зрадником. Такий вибір для кожного чиновника, депутата і керівника зараз надає Президент Зеленський. Або працюємо на результат, або звільняємо вакантні місця для тих, хто здатен це зробити. Країна зміниться все одно, важливо яку роль кожен з нас в цьому процесі обирає.

 Майбутнє – це те, що ми створюємо тут і зараз. Час на вагання вже майже вичерпався. 21 липня 2019 року — вирішальний крок, зробімо кожен свій вибір серцем і розумом!

Влад Бородин

Дякую!

Тепер редактори знають.