Новости Политика

Віталій Купрій пророкує меру Дніпра Філатову відсторонення від посади

Вор Днепра Борис Филатов

Колишній народний депутат Верховної Ради України від Дніпра та Петриківки Віталій Купрій та близький друг мера Дніпра Бориса Філатова прокоментував скандальне звільнення з посади мера Чернігова.

Ось що Віталій Купрій написав в соцмережах ФБ:

«Яворівський районний суд Львова !!! фактично зняв на один рік з посади мера Чернігова Владислава Атрошенка. Останній у своєму зверненні звинувачує Зеленського у тиску на суд, що є злочином.

Пан Атрошенко у тісних політичних зв’язках із мером Києва Віталієм Кличком. Тому наступним кроком Яворівського суду очікуємо зняття з посади Кличка і заборону йому взагалі займатися політичною діяльністю. Далі черга Бориса Філатова з Дніпра. Далі…».

Цікаво, що у недалекому минулому Купрій був однопартійцем та близьким другом Бориса Філатова. Восени 2014 року вони разом стали депутатами Верховної Ради  від політичної  партії «Блок Петра Порошенка», навесні 2015-го разом вийшли з БПП і вступили в політичний проєкт українського олігарха Ігоря Коломойського – партію «Укроп».

Як повідомляють ЗМІ, потім їх шляхи розійшлися, Купрій нещадно критикував Філатова за тотальну корупцію в Дніпрі, справа навіть дійшла до суду. На президентських виборах-2019 Купрій підтримував кандидатуру Володимира Зеленського, а Борис Філатов – Петра Порошенка “гетьмана”.

Звісно, прогноз Купрія – лише припущення, але ж все може бути.

Дякую!

Тепер редактори знають.