Новости

ВІЙСЬКОВІ З НОВОМОСКОВЩИНИ ПЕРЕМОГЛИ У КОНКУРСІ НА НАЙКРАЩОГО ВОДІЯ–ЗАПРАВНИКА

Днями на Житомирщині пройшов черговий конкурс на звання кращого водія-заправника серед військових частин та підрозділів десантно-штурмових військ ЗСУ.

 

За підсумками конкурсу перемогу здобули військовослужбовці 25 окремої повітряно-десантної бригади з Новомосковщини.

 

Протягом двох днів, найкращі екіпажі заправочних машин демонстрували свої знання та навички в різних номінаціях: теоретичній, військово-спортивній та безпосередньо практичній. По ввідній, розпочався обстріл даного району. В цей же час екіпажам, необхідно було у найкоротший термін зашвартувати причіп-цистерну до авто та негайно виїхати до безпечної зони, щоб не наражати на небезпеку особовий склад опорного пункту.

За другою ввідною – заправник отримав поранення. Тож, водієві необхідно було надати йому першу медичну допомогу та затягнути пораненого побратима до машини, щоб разом з ним успішно покинути зону обстрілу. При цьому, екіпажі машин діяли швидко та професійно, неозброєним оком було видно, що подібні завдання десантним водіям-заправникам доводилося неодноразово виконувати під час бойових дій, – розповіли подробиці в прес – службі Командування десантно–штурмових військ.

Дякую!

Тепер редактори знають.