Новости

Відверта брехня продовжує потрапляти до наших домівок через газету «твій рідний край» нардепа Вадима Нестеренка

Газета переймається тим, що збільшено податки на землю та нерухомість. А також пропонує нам замислитись над видуманими цифрами.
Віталій Шилов пише у своїй статті:
– посудіть самі як ви будете жити та утримувати городи коли ставка на землю зросте зі 100-300 гр до 400-1000 гр. А податок на нерухомість для громадян з 500-800 гр до 3000-5000 гр на рік….

Але де він взяв такі податки, та з чого ці розрахунки не повідомляв.
Насправді депутатами на сесіі Піщанськоі ОТГ зменшено податок на нерухомість з 0,5% до 0,3% на рік. Тобто, розраховуючи з мінімальної заробітної плати 3723 гр виходить 11,16 гр за 1 квадратний метр на рік. Мало того, цей податок стосується, виключно, перевищення житлової площи для будинків – 120 кв,м
Для квартир – 60 кв,м
Другими словами, якщо у вас будинок наприклад : 150 кв, м, то ви платите тільки за перевищені площі – 30 кв,м це сума 334,8 гр на рік.
Що стосується податку на землю, то його залишили таким яким він був до створення громади без прив‘язки до індексу інфляції.
Проект цього рішення розроблявся з дотриманням всіх вимог законодавства!
Прошу Вас, перш ніж робити висновки стосовно роботи сесії депутатів та адміністрації центральної садиби Піщанськоі ОТГ, перевіряти факти безпосередньо у адміністрації громади.
Як доказ сфотографував для вас рішення останньої сесії :

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.