Новости Политика

Відставка мера Підгороднього Андрія Горба набуває обертів.

Виявляється, на черговій сесії міськради Підгороднього, яка висловила недовіру меру Андрію Горбу, був присутнім пан активіст, близька людина до Корбана та Філатова Андрій Денисенко також він є колишнім народний депутат України, нині – депутат Дніпропетровської обласної ради від партії Петра Порошенка «Європейська Солідарність».

Проходимец Андрей Денисенко

Андрій Денисенко – дніпровський політик, як це пишуть деякі видання, але ознайомившись ближче можна зрозуміти, що Андрій політаферист і пройдисвіт зі стажем, не раз переходив із партії в партію, подейкували про його вміння заробляти чималі гроші на провокуванні різних скандалів та влаштуванні гучних акцій. У 2014 році був прихильником українського олігарха Ігоря Коломойського, але потім не отримавши свою частку в “дерибані” Дніпра, став його супротивником. Десь так було зі скандально відомим Борисом Філатовим та Геннадієм Корбаном – Денисенко був їх прихильником, близьким товаришем, а ще разом з ними неодноразово фігурував у різних кримінальних справах, але вчасно “ліх” під Петра Порошенка та все порішав і став їх ворогом Коломойського, Корбана та Філатова.

Після чого, Філатов теж “ліг” під Петра Порошенка та посварився з олігархом Коломойським. Але це інша історія.

Саме тоді з нього сміялися, що у Верховну Раду України прийшов у дірявих черевиках, а на гроші олігарха Коломойського-Корбана-Філатова «прибарахлився». Зараз №патріот” Денисенко знову в групі підтримки Філатова-Корбана, тому й різко протестує проти зняття з посади члена партії «Пропозиція» скандального Андрія Горба з посади мера Підгороднього.

Андрій не лише протестує – вимагає від голови ДніпроОВА Сергія Лисака розігнати Підгородненську міськраду і ввести там військову адміністрацію. Ба більше – доносить Лисаку на депутата міськради, який начебто звинуватив керівника області у вимаганні грошей. І, звісно ж, дорікає депутатам, що мало допомагають ЗСУ.

Отже, читаємо допис пана Денисенка:

«Військові досі так і не отримали обіцяні 21,4 млн гривень від депутатів Підгороднього, що під Дніпром.

Хоча проект рішення понад 2 місяці чекає свого затвердження.

Бо як сказав один депутат на сесії 26.09 – ВІЙСЬКОВІ НІКУДИ НЕ ДІНУТЬСЯ.

Міського голову який був ініціатором рішення про допомогу військовим – відсторонили, а саме рішення – «відклали».

При цьому земельні питання, в яких депутатські вуха по саме рило, проголосували.

І я вважаю, така зрадницька рада під час війни не має права на існування.

Ні морального, ні політичного.

І ще раз закликаю Дніпропетровська обласна державна адміністрація у звʼязку з цим кричущим системним саботажем військових потреб, ввести у Підгородньому правління військової адміністрації.

А щоби не було вагань – викладаю в першому коментарі відео з виступом самопроголошеного головуючого з числа слуг на прізвище Ворон, який публічно здійснює наклеп на голову обласної військової адміністрації Сергія Лисака, так само, як перед тим оббріхував міського голову Андрія Горба.

Мовляв, Лисак хотів з нього грошей.

І це було так відверто огидно, що я вперше за тривалий час заступився за високого державного чиновника і кричав десь там за кадром – «не гавкайте на владу».

Бо всі ці дії в комплексі – незаконне усунення голови, саботаж військових потреб, дискредитація обласної влади – ніщо інше як свідома дезорганізація нашого тилу та диверсія на користь ворогу.

Сподіваюся, цьому сорому та безкарності буде покладено край.

Хоча би до Дня Захисника України…».

 

 

Дякую!

Тепер редактори знають.