Новости

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ПО СПРАВІ ЖИТЕЛЯ НОВОМОСКОВСЬКА СЕРГІЯ РЄЗНІКА

Сьогодні, 17 жовтня, у Жовтневому районному суді міста Дніпро відбулося чергове засідання за позовом Дніпропетровської міської ради щодо жителя м. Новомосковська Рєзніка Сергія Олександровича, стосовно зловживання владою або службовим становищем (звинувачення в розтраті 21 млн. бюджетних коштів на ремонті фасадів будівель, розташованих на головному проспекті міста).

 

Нагадаємо, що 1 грудня 2016 року Дніпровська мерія затвердила Програму розвитку міської інфраструктури на 2017-2021 роки загальною вартістю 300 мільйонів гривень. Виконання Програми поклали на Департамент стратегічного розвитку та інвестицій, яким на той момент керував Сергій Рєзнік. Основною метою даної програми було відновлення, реконструкція та освітлення фасадів історичних будівель міста і центральних проспектів. Всього за Програмою планувалося «облагородити» 80 міських фасадів.

Пізніше виявилося, що реконструкція фасадів перетворилася в псевдоремонт з «відмиванням» бюджетних коштів. За справу взялися журналісти «БюроUA» і в своєму розслідуванні довели які саме корупційні схеми провернув тодішній Департамент стратегічного розвитку та інвестицій. Саме ці журналістські матеріали і зацікавили Прокуратуру. Адже Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження №42017040000001424 від 06.11.2017. Фігурантами справи виступали: директор Департаменту стратегічного розвитку міськради Дніпра Резнік Сергій Олександрович і його «ділові» партнери – ТОВ «Сетінжис» (директор Загаєвський), ТОВ «Равелін» (директор Стрижак).

Тобто виходить, що вже рік у провадженні Жовтневого районного суду міста Дніпро йде розгляд стосовно зловживання владою або службовим становищем  з боку Сергія Рєзніка, але за цей час справа так і не зрушила з мертвої точки.

На сьогоднішній день справа Рєзніка набирає все більшого резонансу, адже на дане засідання окрім журналістів «Полезная газета Новомосковска» та ТОВ «Самарь медія» завітали і представники інших засобів масової інформації м. Дніпро, але як виявилось – марно. Адже саме судове засідання тривало не більше 20 хвилин. Причиною тому слугувала відсутність свідків для дачі показів.

За невеличкий проміжок часу, під час судового засідання, було обговорено наступну процедуру допиту свідків, а саме: перейти від допиту свідків зі сторони позивача до виклику у суд свідків з боку обвинувачуваного. Тобто, раніше всі покази у суді давали свідки яких викликав прокурор, але з різних причин (відсутність людини в країні, не проживання за місцем прописки, переховування, лікарняний і т.д.) ці люди не були викликані до суду. Тепер же свідчити у суді будуть люди, яких викликатимуть адвокати Сергія Рєзніка.

 

Також хотілося б зазначити, що побачивши у суді чималу кількість журналістів, Рєзнік Сергій Олександрович почав помітно нервувати, після чого вдавшись до сарказму та жартів голосно обговорював цю тему зі своїми адвокатами, мовляв судовий розгляд по його справі стає все цікавішим, бо ж прийшло стільки журналістів, і чи не почати йому «продавати квитки на засідання суду».

Зі свого боку хотілося б сказати, що нічого кумедного в присутності ЗМІ на судових засідання по справі Рєзніка ми не бачимо, адже вищезазначена кримінальна справа № 201/13136/18, має великий суспільний інтерес, як для мешканців Новомосковська, так і для жителів м. Дніпро, бо ж Сергія Олександровича звинувачують в посадових злочинах, а саме в розтраті 21 млн. бюджетних коштів на ремонті фасадів будівель.

А ми й надалі будемо слідкувати за ходом розслідування кримінальної справи № 201/13136/18. Наступне засідання відбудеться 5 грудня 2019 року о 12:00.

Дякую!

Тепер редактори знають.