Новости

Верховна Рада проголосувала за проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів»

Більшість депутатів підтримали проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів».


Цей законопроєкт має на меті повернути українцям впевненість у тому, що верховенство права — це не міф, а представники, яких вони обрали для виконання функцій держави мають відповідати за незаконне збагачення в першу чергу.

І якщо поглянути голосування по фракціях, то виборці зможуть проаналізувати хто саме вважає цей закон не суттєвим і боїться відповідальності.

Корупція — це той звір, який здатен поглинути будь-яку реформу. І боротися з цим звіром мають фахівці з реальною, а не іграшковою зброєю.

Тож, вітаю всіх нас з набуттям такої зброї!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.