Новости Политика

Валентин Резніченко відмазав від військової служби голову Кам’янської ВО «Батьківщини» Олександру Плахотніку

Валентин Резніченко відмазав від військової служби голову Кам’янської ВО «Батьківщини» Олександру Плахотніку

Починаємо доставити  скелети із шафи скандального корупціонера та очільника Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка.  Журналісти виявляли, що пан Резніченко своїм розчерком пера допоміг голові Камянського міського осередку ВО «Батьківщина» Олександру Плахотніку виїхати за межі країни та уникнути мобілізації.

Свої розслідування та висновки щодо цієї ситуації наводять журналісти ЗМІ міста Камянське – газети sobitie.

Низка скандалів з використанням системи «Шлях», за допомогою якої військовозобов’язані, але «не прості» та не бідні люди Дніпропетровської області безперешкодно покидають нашу країну, не оминула і місто Кам’янське. Як з’ясували журналісти видання sobitie, маючи зв’язки на рівні обласної військової адміністрації, а саме з ексгубернатором Дніпропетровщини Валентином Резніченком та його близьким оточенням, можна отримати й відстрочку від служби у ЗСУ на пів року, а то і більше.

Ми не беремося стверджувати, бо це повинні перевіряти правоохоронці, якою саме волонтерською діяльністю займався голова кам’янської ВО «Батьківщини» Олександр Плахотнік, близька людина до тітки самої Юлії Тимошенко, розпиваючи напої на трибунах у Чехії у підтримку волейбольної команди «Прометей», але вдалося з’ясувати, хто йому у цьому дуже допоміг.

І цім чарівником був саме  Валентин Резніченко.

корупціонер Валентин Резніченко

Цікавий документ опинився у редакції видання sobitie. Це особисте розпорядження вже ексочільника обласної військової адміністрації Дніпропетровщини та корупціонера  Валентина Резніченка №734/0/527-22 від 12 жовтня 2022 року.

 

Цим документом представнику Юлії Тимошенко та ВО «Батьківщини» Олександру Плахотніку було надано дозвіл на виїзд за кордон як «водію, що здійснює перевезення для потреб ЗСУ вантажу гуманітарної допомоги». Тим самим, цім особистим  розпорядженням Резніченка голову кам’янської ВО «Батьківщини» було внесено у систему «Шлях» з відстрочкою від призову на військову службу на пів року.

В це тяжко повірити, але це факт і такі випадки непоодинокі. Така практика в очільника обласної військової адміністрації Дніпропетровщини Валентина Резніченка була постійною для своїх близьких людей. Поки бідні захищають та вмирають за нашу країну, багаті заробляють та відпочивають. Це стосується і представників політичної партії ВО “Батьківщина” та її лідерки Юлії Тимошенко.

А вже в грудні ми бачимо Олександра Плахотніка та кількох інших військовозобов’язаних чоловіків, відпочиваючими в Чехії, на матчі приватної волейбольної команди «Прометей».

Пікантність всієї цієї ситуації в тому, що ще 22 серпня 2022 року офіцеру запасу  Олександру Плахотніку на одному з блокпостів Дніпропетровщини вручили повістку до військкомату, згідно з якою він мав прибути до військкомату та, як офіцер запасу, гідно стати до лав захисників нашої країни.

Але після низки скандалів з начебто виявленим в Олександра Олеговича Плахотника енурезом та його «низькими морально-діловими якостями» з’явилося вищезазначене розпорядження голови обласної військової адміністрації Валентина Резніченка.

І вже під Новий рік скандальний представник ВО «Батьківщини» Олександр Плахотнік  знаходився за кордоном та, як можна побачити на фото, явно не з гуманітарним вантажем. Майже як Тищенко, але «місцевого розливу».

ВО «Батьківщини» Олександру Плахотніку

Не побачити у цій історії очевидну та, вірогідно, корупційну схему з ухилення від призову на військову службу тут, на наш погляд, дуже складно, чому це не побачили та не хочуть бачити правоохоронці залишається загадкою.

На нашу думку, правоохоронці Дніпропетровщини й не тільки покривали корупціонера та ексочільника обласної військової адміністрації Дніпропетровщини Валентина Резніченка і тих, на кого він особисто вказував.

Зараз, корупціонер Валентин Резніченко намагається втекти до Ізраїля, якщо у нього це вдатися, можна с певністю сказати, що його продовжують покривати правоохоронці.

Дякую!

Тепер редактори знають.