Новости

Валентин Дідич: Або змінюємо законодавство, або матимемо маніпуляцію замість парламентських виборів

Без зміни виборчого законодавства наступне переобрання Верховної Ради стане маніпуляцією. Про це в ефірі парламентського телеканалу «Рада» заявив народний депутат від УКРОПу Валентин Дідич.

«Якщо йти на вибори без ухвалення нових законів, вони перетворяться на чисту маніпуляцію з використанням адміністративного ресурсу», – зауважив укропівець.

На переконання парламентаря, діюче законодавство дозволяє представникам влади контролювати виборчий процес і втручатися в нього. Завадити цьому може лише запровадження нового виборчого кодексу, який передбачає відкриті списки для політичних партій.

Крім того, зміни виборчого законодавства передбачені коаліційною угодою, яку свого часу підписали фракції коаліції.

«Парламент має виконати дані суспільству обіцянки, принаймні заради пам’яті Небесної сотні», – наголосив нардеп.

Валентин Дідич нагадав, що у Верховній Раді досі перебуває проект виборчого кодексу, який у першому читанні підтримали 226 депутатів, у тому числі представники УКРОПу.

За ініціативи «Українського об’єднання патріотів» декілька десятків місцевих рад різних рівнів офіційно закликали парламент і президента підтримати новий виборчий кодекс. На думку Валентина Дідича, документ слід доопрацювати у профільному комітеті та ухвалити.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.