Новости

Вакарчук залишив посаду голови партії “Голос”. Відомий юрист ініціює кримінальне переслідування

Проти народного депутата і музиканта Святослава Вакарчука ініціюють кримінальне провадження за ухилення від сплати податків і відмивання нелегальних доходів.

Про це повідомив юрист Андрій Портнов у своєму Telegram-каналі, коментуючи звільнення Вакарчука з посади голови партії “Голос”.

“Вакарчук залишає посаду Голови партії. Ви нас, депутат Вакарчук, трохи не так зрозуміли. Ми вимагаємо саме здати мандат, а не пост голови партії. Ви були викриті, що крали в армії податки в найгострішу фазу війни і співали для російської еліти в дні Іловайського котла”, – зазначив Портнов.

Він підкреслив, що вся фракція Вакарчука повинна публічно прокоментувати його офшори і відмивання нелегальних доходів.

“Ви герой Майдану, спійманий на Вашому звичайному занятті — розкраданнях та крадіжках. Вся Ваша фракція повинна публічно прокоментувати Ваші офшори і відмивання нелегальних доходів. А щоб енергійніше думав, днями ініціюємо розслідування кримінального провадження за ухилення від сплати податків, відмивання нелегальних доходів і за тупу морду. Останнє у Вашому конкретному випадку — окремий склад. Зворотна реінтеграція у співака”, – додав юрист.

Андрій Портнов заявив, що лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук приховував свої доходи від концертів через офшорні компанії – все, щоб не платити податки в український бюджет.

Раніше Андрій Портнов заявляв, що Святослав Вакарчук вкрав у армії мільйонні податки, які повинен був заплатити від концертів, корпоративів та продажу дисків та альбомів.

За матеріалами zik.ua

Дякую!

Тепер редактори знають.