Новости

В ЗЕЛЕНСЬКИЙ ТAКИ ЗРOБИВ ЦЕ! ПЕРШИЙ ПІШОВ – КЛІМКІН. НА ЧЕРЗІ ЛУЦЕНКО?

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін терміново покинув посаду після місяця роботи направленої проти Президента України Володимира Зеленського.

Після того як запахло смаженим, Павло Клімкін терміново «пішов у вічну відпустку».

Клімкін публічно гавкнув чи заявляв , що у нього тільки один Президент – і це підозрюваний у військових злочинах Петро Порошенко.

Він публічно заявляв, що не визнає Президента України Володимира Зеленського і всупереч здоровому глузду місяць відверто паскудив Україні та новому Президентові.

Клімкін заявив, що терміново йде. Про це він написав у Фейсбук:

«Незалежно від того, яке рішення і коли прийме Рада щодо моєї відставки, я прийняв рішення піти у відпустку. Вважаю, що це буде чесно і правильно. Але не просто у відпустку, а в політичну відпустку. Оскільки в півсили працювати не можу, і саме зараз настав час будувати справжню політичну команду «, – заявив Клімкін у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

Відзначимо, що за нашими даними найближчим часом на вихід піде кум мародера Петра Порошенко генпрокурор Юрій Луценко, який більше 3 років незаконно обіймав посаду Генерального прокурора України.

Кум Порошенко Юрій Луценко також як і Клімкін вже більше місяця ведуть антиукраїнську діяльність на благо кума-мародера Петра Порошенка.

Кум Петра Порошенка Юрій Луценко

Відзначимо, що Президенту України Володимиру Зеленському дісталися в спадок дуже небезпечні люди Петра Порошенка.

Діячі режиму Петра Порошенко навідріз відмовилися визнавати вибір народу України та признавати Президентом Украині Володимира Зеленського. Вони робили все проти нового президента на догоду одному олігарху, який наказав називати себе Гетьманом України.

Режим Петра Порошенка доживає свої останні години і зворотний процес вже неминуче почався.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду! 21 липня ми благаємо вас проголосувати за команду Зеленського.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.