Новости Политика

В Україні почнуть закривати «офіси» і «кол-центри».

Боротьба з кол-центрами в Україні

У Верховній Раді України створена тимчасова слідча комісія яку очолив депутат ВР від “Слуга народу” Олександр Куницький, комісія проведе ретельне розслідування незаконних фінансових операцій, шахрайства «кол-центрів», «фінансових пірамід», та іншої незаконної діяльності у сфері фінансових послуг та ринків фінансових послуг.

колл центри шахраїв

Прийняття відповідної постанови №9264 підтримали 276 нардепів, повідомив народний депутат від фракції “Голос”, перший заступник голови парламентського Комітету з питань податкової та митної політики .

Боротьба з кол-центрами в Україні

Це не перша спроба влади взяти під контроль шахрайські «кол-центрів», правоохоронці постійно звітують про закриття чергових «кол-центрів», але замість одного закритого, відривають три, а де в який випадках і більше.

Столицією шахраїв вважається місто Дніпро та Дніпропетровська область, саме там багато шахрайських “кол-центрів”, в одному офісному центрі працюють понад десяток “центрів”.

Народний обранець Олександр Куницикий   вважає, що настав час поставити крапку в цьому питання, вже давно всі зрозуміло, що шахрайських “кол-центри” направлені шахрайські дії проти громадян нашої держави, бо в них не мають можливості виводити гроші з рф.

“Дніпро – має дурну славу, як місто «офісів». За неофіційними даними кількість «офісів» у Дніпрі дорівнює кількості відділень Нової пошти.

Їх діяльність – це шахрайські послуги з виманювання грошей в населення. Єдиним виправданням для співробітників є їхні заяви, що працюють вони на територію росії. Проте відомо безліч фактів, коли кол-центри обдурювали і мешканців ЄС, України, крали гроші з волонтерських рахунків.

Сьогодні повідомлено, що Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію для розслідування можливих фактів шахрайства та незаконної діяльності у сфері фінансових послуг, які здійснюються з використанням “кол-центрів” та месенджерів. Чи припинить це діяльність «офісів»? Побачимо згодом.” зазначив нардеп Олександр Куницкий

Це не перший крок з боку влади стосовно закриття шахрайських “кол-центрів”, але важливий та актуальний.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.