Новости

В селі Дмитрівка Новомосковського району підпалили будинок фермера Прихдько

Вночі 15 травня в селі Дмитрівка Новомосковського району підпалили будинок фермера Прихдько С.і.з метою залякування, щоб показати землевласникам хто в домі господар і що буде з ними якщо хтось наважится заключити договір оренди з фермерами.

Асоціація фремерів впевнена,що кримінальна справа по факту підпалу не буде розслідувана правоохоронцями, так як і інші кримінальні справи які скоїли злочинці. Ті хто це зробив впевнені в своїй безкарності під “кришою” Новомосковської поліції, так як кришуются обласною прокуратурою, міською поліцією, суддями Новомосковського міськрайонного суду.

Цей злочин , це лакмусова бумага реформ прокуратури, правоохоронних органів та суддів про які так нам розповідають державні діячі з екранів телевізорів. Страшно уявити собі, що буде коли запрацює ринок землі в Україні.

Тому шановні читачи, українці, допоки прокуратура, правоохоронні органи, суди  будуть комерційними організаціями, марно надіятися на їх захист, на думку Голови Асоціації фермерів Анатолія Гайворонського необхідно об’єднуватись в загони самооборони і давати гідну відсіч усім злодюгам які посягають на майно та здоров’я мирних громадян!

Дякую!

Тепер редактори знають.