Новости Политика

В Одесі представник ТЦК СП жорстоко побив дівчину. ВІДЕО 18+ 

В Одесі представник ТЦК жорстоко побив дівчину

І знов Одеса-мама зі своїми причудами та відвертим криміналом з боку представників ТЦК СП, які не тільки жорстоко пакують чоловіків викрадаючи прямо на вулиці, а і  та  жорстоко побиттям жінок.

Видання Судово-юридична газета повідомляє, що у вечері 13 травня на 19-річну дівчину напав чоловік у військовій формі, представившись працівником місцевого територіального центру комплектування (ТЦК). Він побив її милицею, внаслідок чого вона зазнала численних травм. Про це постраждала розповіла на своїх сторінках у соцмережах.

На відео видно, як дівчину атакує  чоловік у військовій формі, не в цивільні, а в військовій. В свою чергу, Одеському ТЦК СП відреагували. Вони кажуть, у разі виявлення та доведення вини працівників притягнуть до відповідальності.

В Одесі представник ТЦК жорстоко побив дівчину? Триває службова перевірка
В Одесі представник ТЦК жорстоко побив дівчину

На жаль, ми всі знаємо, що розслідування не буде, а може і буде, але не будуть покарані винні.

В Одесі представник ТЦК жорстоко побив дівчину

Ми з вами бачили та пам’ятаємо, скільки порушень скоїли та кожного дня роблять представники ТЦК СП, ми добре пам’ятаємо, як чоловіки, пересічні українці вмирали прямо в ТЦК, або по дорозі на військової частини, але за це правопорушення не відповіли винні і мабуть, не будуть, бо правоохоронці на боці тих, хто знущається, бе та вбиває.

Мона багато казати та розповідати, але немає сенсу! Слава Україні!

Дякую!

Тепер редактори знають.