Новости Политика

В каналізації “слуги народу” Герасимчука знову загинула людина…

Вбивця Дмитро Герасимчу депутат слуга народу

Непокаране зло поширюється…. Позавчора на каналізаційній насосній станції підприємства ТОВ «Комсіті» яке належить депутату Дніпропетровської обласної ради Дмитру Герасимчуку, у фекаліях виявлено тіло працівниці Прилуцької Галини Павлівни, 37 років.

Вбивця Дмитро Герасимчу депутат слуга народу

Депутат Дніпропетровської обласної ради від «слуга народу», власник ТОВ ТОВ «Комсіті» Дмитро Юрійович Герасимчук 

Це жахлива смерть. Чиясь родина знову залишилась без матері, та без доньки. Але що страшніше – цієї смерті можна було б запобігти, як щоб правоохоронці органи реагували.

Ця бідна жіночка вбита не російським окупантом – вона вбита жадібністю, байдужістю, бездіяльністю місцевих депутатів, посадовців та правоохоронних органів. Ми писали, говорили, попереджали протягом років!

Каналізація належить кровавому підприємству «Комсіті», яким володіє мешканка с Орлівщина — Поліна Герасимчук, але фактично керується її сином — “слугою народу”, депутатом обласної ради Дмитром Герасимчуком.

За даними ЗМІ та активістів Новомосковського району, ця мафіозна родина захопила під свій контроль низку комунальних підприємств та інфраструктуру в Новомосковському районі, через які, разом з їх кишеньковим головою Піщанської ОТГ Сергієм Тищенко, теж “слугою народу” дерибаниться місцевий бюджет та ресурси громади.

Це вже третя жахлива смерть в каналізації через порушення правил безпеки та відсутності необхідних засобів захисту, через неймовірну жадібність цих тварюк. Так у 2018 році загинула працівниця ТОВ «Комсіті» Любов Смирнова. У 2020-му на тому самому місці ЗНОВУ задихнулась 41-річна жінка, працівниця ТОВ «Комсіті».

Дякую!

Тепер редактори знають.