Новости Политика

В Дніпрі планують придбати п’ятивагонний поїзд

В Дніпрі планують придбати п'ятивагонний поїзд

Як повідомляють міські ЗМІ, в Дніпрі влада планує придбати п’ятивагонний поїзд метро із запчастинами, витратними матеріалами, обладнанням та інструментами для обслуговування і ремонту.

Зазначається, що раніше було заплановано залучити кредитні запозичення у Європейського інвестиційного банку на 22 роки сумою понад 21 мільйон євро на закупівлю електротранспорту. Частину цих коштів, 7,367 мільйона євро, планували витратити саме на придбання вагонів метро, під часи війни, коли грошів не вистачає на потребі ЗСУ та захист Дніпропетровщини.

У технічному завданні прописано, що вагони поїзда мають бути з наскрізним проходом, а щонайменше три вагони з п’яти мають бути моторними. Максимальна довжина усього потяга метро – 96 метрів. Пасажиромісткість не має бути меншою за 255 пасажирів.

Втім від початку, у рішенні міськради Дніпра №6/43 від 22 листопада 2023 року “Про надання місцевої гарантії Дніпровської міськради КП «Дніпровський метрополітен» у 2023 році” мова йшла не про п’ятивагонний поїзд метро, а про «придбання до 10 нових вагонів метрополітену» для оновлення рухомого складу.

Дякую!

Тепер редактори знають.