Новости Политика

Увага! В Дніпрі зафіксовані спроби викрадення дітей.

На в Дніпрі на ж / м Парус біля АТБ на вул. Метробудівській сталася надзвичайна подія. Невідомий чоловік намагався вкрасти дитину на очах у мами. Лише небайдужість перехожих мешканці міста допомогла запобігти трагедії. Подія сталася ще 5 квітня 2021року, але жінка звернулася в поліцію лише за декілька днів.


І тоді виявилося, що це не поодинокий випадок в даному районі відбуваются.
Наступного дня за батьківським групам в дитсадках і школах розійшлася інформація про аналогічний випадок, який стався в одному з магазинів біля Трофимівського ринку.
Є ще одна варта уваги інформація, яку розповіла мама учня 141-ї школи. Жінка двічі в день приїжджає в школу за дітьми – першокласником і четверокласниками. І обидва рази її увагу привернув підозрілий автомобіль.
«Машина привернула увагу тим що сильно затоновані, раніше така точно не приїжджала. І стояла обличчям до виїзду. Не так, як всі. Чоловіки з машини просто крутилися біля неї, сиділи спостерігали більше години. З незрозумілими цілями. В цей же день була спроба викрадення дитини близько АТБ (хлібний кіоск). За описом чоловік дуже схожий на раніше описаного типу автомобіля », – розповіла жінка.
Прикмети «викрадача дітей» мами називають схожі: високий, худорлявої статури, немолодий. Школяр ще розповів, що у його кривдника була борода і болотні очі.
В поліції вже зайнялися розслідуванням і пообіцяли в найближчий час розповісти подробиці.

Дякую!

Тепер редактори знають.