Новости

УВАГА! Українці! Вінничани, увага участники війни!

РЕПОСТ! УВАГА Україно вінничани, увага участники війни! Збираємось на Майдані на 18-00, та треба вирішити, як будемо жити далі….Настав вже той час….Хлопці-воїни Хмельницький, Хитомир, Киів і хто може – прошу підтримати!

Сьогодні підло вдарили ногою та збили з ніг патріотку, учасницю Майдану та відому всім волонтерку Бобровську Людмилу Акскнтіївну. То якийсь сюр, побили відому людину, що допомагала оперувати поранених на майдані … та щей на “Майдані Небесної Сотні”.
Збили з ніг, вдарили за те, що вона зайшла за загорожу, щоб з Хреста зняти рушник, в який нелюди, що стоять за загорожею витирали руки.

Гепард, як і другі кишенькові найманці, які живуть на наші з вами гроші, ще й нас бьють, бо набрали туди безпринципних та нестабільних та неврівноважених тітушок! Хлопці воїни, згадайте, як Людмила Аксентіївна їздила до вас, ладно ви нас волонтерів не дуже знаєте, тих, хто все збирає для фронту і нині, але Аксентіївну ж знаєте…. невже не піднімитесь і не захистите?

Ще хочу наголосити, що треба щось робити, бо вже вкотре бьють волонтерів і патріотів і все їм сходить з рук, бо почувають безкарність і роблять все, що заманеться! Якщо ми гідні самі себе, то ми збиремось і мусим вирішувати, як себе захищати!

Ольга Александрова

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.