Новости

УВАГА! ІНФОРМВЦІЙНІ БОТИНАРДЕПА НЕСТЕРЕНКА!

Доброго дня, мої шановні читачі!

Останнім часом інформаційний простір соціальної мережі Facebook перетворився на справжню фабрику ботів. Для багатьох зрозуміло навіщо створено їх цілу дивізію і яку місію вони повинні виконують. Для тих, хто не розуміє, поясню – головне їх завдання маніпуляція громадською думкою і створення певного настрою, частіш за все негативного заробляючи гроши. Під кожним постом у будь якій групі «неіснуючі люди» нав’язують вам певну думку, яка потім, наче вірус Ебола заражаючи усіх жителів. Вони навіть не приховують свою риторику, а часом навіть, банально, копіюють один і той же текст та публікують його з різних акаунтів. Буває навіть таке, що боти починають «розмовляти» між собою, підтримуючи потрібну тематику та підливаючи масла у вогонь. Сьогодні я зроблю огляд бот-простору міста, якщо я ненароком зачепила реальних людей, відразу прошу вибачення!

Загальна характеристика новомосковського бота:
Типовий бот – акаунт з відносно пустою сторінкою, учасник усіх груп та активний коментатор, який примусово нав’язує свою думку оточуючим. Однією з характерних рис є репости (публікація заданої інформації) на своїй сторінці та розповсюдження інформації з «анонімних сайтів» чи сайтів із сумнівною репутацією (наповненням).

Маючи загальне розуміння давайте перейдемо до бот-простору.

1.Денис Островский – палкий поціновувач анонімних сайтів, особистий ворог народного депутата-рейдера від БПП Вадима  Нестеренко, палкий шанувальник вічного очільника міста і патріот Новомосковська. Іноді робить різкі випади у сторону очільника Новомосковської РДА Володимира Сагайдака. Знайти реальну людину було складно. А ще зображення з його профілю часто використовують у дитячих посібниках, як приклад одягу до лісу, щоб кліщі не залізли. Судячи з риторики нашого Віктора, його вже точно хтось вкусив.

2. Алексей Фрейдин – також палкий поціновувач анонімних сайтів “Русского мира”, латентний  ворог народного депутата України від БПП Вадима Нестеренко. Виявляється, що еврейске фото аватарки існуючої людини і це Олександр Башкатов, член Вченої ради Саратовського відділення Російського географічного товариства, доцент кафедри фізичної географії та ландшафтної екології СГУ.

3. Aleksandr Streltcov – те саме, що і два попередні герої. Однак деякі дії влади схвалював тому що сидить на зарплаьні у нардепа Вадима Нестеренко. Фото взято з рекламного буклету газону.

4. Света Жданова – жорстка опозиція до існуючої влади, це1 бот належить Ірині Мороз, друзині Сергія Мороза, особисто до мого патрона Вадима Нестеренко, свої коментарі та вподобання зачасту віддає «анонімним сайтам». Найчастіше фото з аватарки використовують для підпису дитячої пісні «Без головы, без ножек Шёл по тропинке ёжик», дурже любе гроши.

5.Ivan Zhadan – класичний новомосковський приклад ненависті до свого міста, існуючої державної влади та усього, що робиться у місті та районі. Про це свідчать численні репости з «анонімних сайтів» сепаратиста-депутата Новомосковської міськради Олексія Фрейдіна. Фото для профілю взято з twitter-акаунту Адольфа Путіна @AdolfPutler. мабудь скоро фото змінить )))

6. Татьяна Дакова – один з чисельних тролль-акаунтів працівників міської влади. Загалом робить репости з «анонімних сайтів» Нестеренка, та іноді дуже добре відзивається про Сергія Резніка, нардепа Нестеренко, секретаря Сергія Горошко.  Фраза «Любовь – это иногда очень больно!». Видно людина, яка приховується за цим фото, має великі душевні переживання чи нерозділене кохання.

7. Ксения Белоус-Дзегарницкая– доволі молодий бот-аккаунт. У словесні перепалки не вступає, часом робить репости з «анонімних сайтів» яки належать нардепу Нестренко. Справа у тому, ці людина є блогеро та журналістом , ну так вона вважає.

8. Ксения Дзегарницкая– також відносно свіженький бот-акаунт, любить гроши, міську владу, особисто народного депутата Вадима Нестеренко. За гроши зробе все.

9. Томара Белая – один з опозиціонерів міської влади, особистий ворог народного депутата Нестеренка, патріот Піщанської ОТГ. Зображення з профілю часто публікується на сайтах з поміткою «гарні фото дівчат зі спини».

10. Микола Самарський – аккаунт без фото, у інформаційний простір виходить дуже рідко, та стріляє мітко. Є припущення, що людина, яка ховається за цим акаунтом добре знає реалії життя міста, часто видає інформацію, яка відома малому колу осіб. Насправді така людина існує, це депутат Новомосковської РДА.

11. Олег Правдин – доволі цікавий персонаж, у Інтернет просторі міста з’явився приблизно минулого року. Був активним активним коментатором багатьох публікацій, деякі теми навіть підкидав мені, та потім десь зник. Риторика кардинально відрізнялася від місцевих ботів конструктивом та обізнаністю багатьох ситуацій та законодавчої бази. Фото з його аватарки можна знайти за запитом «Человек В Капюшоне Фото».

12. Степан Галябарда– пасивний читач та «лайкувач» коментарів проти нардепа Нестеренка та Сергія Рєзніка, належить цей БОТ блогеру Ксения Дзегарницкая  . З його не чисельних коментарів виходить, що Новомосковськ найгірше місто на землі, пише (він,вона) выключно за гроши,раныше цей БОТ належав Дмитровы Глущенко. Головний убір людини на фото профілю дає зрозуміти, що вона глибоко застрягла у дев’яностих.

13. Карина Булгакова – найсвіжіший з усіх акаунтів, у коментарях виступає проти міської влади і усього, що вони роблять, негативно відноситься до реконструкції пл. Героїв. На жаль, пошуки фото з профілю нічого не дали, а обкладинка була взята з сайту nmsk.dp.ua

14. Елена Царева – ще один сумнівний акаунт, просинається зараз доволі рідко. Судячи з риторики, можна сказати, що людина, яка ховається за нею дуже освідченна, ненавидить міську владу і всіх, хто з нею пов’язаний. Дуже жорстко висловлюється, часом навіть доволі агресивно нападає на любителів Сергія Рєзнік. Є припущення, що це хтось з його близького кола його друзів з яким він зараз побив глеки. Насправді використане фото справжньої людини, Марії Кругловї з Москві.

15. Катя Довлатова – істеричний та нахабний бот-персонаж, який нещодавно з’явився у місті. Спочатку виступав проти діяльності партії «Зелених» та загалом міської влади. Вчора дуже нахабно вела переписку з Ігорем Гуртовим у багатьох групах. Складається враження, що цей акаунт використовують для привертання уваги та самопіару.

Перебирати ботів нашого міста можна до безкінечності. Для статті наведені найбільш активні та яскраві представники ботнього братерства. Особисто моє припущення, що таких «рупорів» народної думки нараховується понад 200.

Наостанок хочеться усім побажати мати власну думку, якоїх в мене осоюисто немає, бо я люблю гроши. Можливо вона інша, незвична чи незручна, але вона буде ваша. Відстоювати її( конструктивно!) і не бійтеся жодних перешкод!

З Повагою, не дешева,”незалежна” журналістка Ксения Белоус-Дзегарницкая

Дякую!

Тепер редактори знають.