Новости

УСІ НА МАЙДАН!!!! 23.03.2019 в 12-00 МАЙДАН

Читаю пости людей, і думу гадаю…!

Багато цих людей мої знайомі та друзі, частину поважаю та ціную, частину з них я бачив/знаю, частина порохоботи-волонтери, а ще одна порохоботи-заробітчани.

Але риторика у всіх одна.

Не чіпай Президента! Ну і що, що він олігарх, найбагатший кандидат (хоча не може мати лівої роботи/бізнесу), ну і що, що його Рошени в Росії. Те, що його заводи продають автобуси/техніку/запчастмни – це також нічого не значить. А його друзі – Свинарчуки, сепар Гєпа, фіскал Насіров, Труханов Одеській, Розенблат Янтарний, Медведчук І багато інших – це також не важливо! Ну і що, що він створював Партію Регіонів – то в прошлом!

Головне, що він зараз за Україну!

Раніше значить йому пофіг було, а зараз значить за Україну. А всі хто проти – ті не українці? Руки кремля, діти путіна, чи які там у вас шаблони?

У нас як завжди крадуть держбюджет, олігархи захоплюють максимальний вплив, використовують адмін.ресурс, наживають власні мільйонні статки, будучи міліонерами розказуть, як подолати бідність. Роками обіцяють чи “гарантують” покращення в 2-4-100500 разів, і це не тільки про Пороха.

А ви мені знову пропонуєте вибирати з гіршого краще? ПРОБАЧИТИ, ОПУСТИТИ ОЧІ, НЕ РОЗХИТУЙ ЧОВЕН, бла-бла… БО ПУТІН НАПАДЕ!

Де логіка? Не заради цього я на Мадані стояв.
_________________________
Кажіть що хочте, видумуйте різну маячню, фантазуйте, шукайте рос.слід, але в цю суботу, 23 березня, ми знову виходимо на Майдан Незалежності не проти Президента! А з акцією, нагади про НЕВІДКЛАДНЕ розслідування та ПОКАРАННЯ мародерів в укроборонпромі! Бо вже геть знахабніли і неховаючись грабують.

Виїзд з Новіка, є пару вільних місць.

Руслан Сергійчук

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.