Новости Политика

Україні кажуть, що вона занадто корумпована, щоб вступити в НАТО

На майбутньому саміті НАТО Україні скажуть, що для вступу до Альянсу їй необхідно вжити додаткових заходів для боротьби з корупцією.

Переговори про членство не можуть просуватися, поки колишня радянська держава не очиститься, що завдало великого удару по Володимиру Зеленському.

Джерело: The Daily Telegraph

Україні скажуть, що вона зараз занадто корумпована, щоб вступити в НАТО, що завдасть великого удару по Володимиру Зеленському .

Альянс вимагатиме від Києва «додаткових кроків» до прогресу переговорів про членство, заявив високопоставлений чиновник Державного департаменту США.

Позиція буде викладена в письмовій формі в комюніке НАТО, яке буде підписано на щорічному саміті альянсу 9 липня .

«Ми маємо відступити та аплодувати всьому, що Україна зробила в ім’я реформ за останні два з лишком роки», — сказав чиновник The Telegraph.

«Оскільки вони продовжують проводити ці реформи, ми хочемо їх похвалити, ми хочемо поговорити про додаткові кроки, які необхідно зробити, зокрема у сфері боротьби з корупцією. Це пріоритет для багатьох із нас за цим столом», – додало джерело.

Повний та оригінальний текст за посиланням: https://www.telegraph.co.uk/world-news/2024/07/02/ukraine-to-be-told-it-is-too-corrupt-to-join-nato/

На майбутньому саміті НАТО Україні скажуть, що для вступу до Альянсу їй необхідно вжити додаткових заходів для боротьби з корупцією.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.