Новости

Убивства на Майдані почались з розстрілу майданівцями правоохоронців (ВІДЕО)

Починаючі з 2014 року влада Петра Порошенко нам вішала на вуха відверту «локшину» стосовно того, що відбувалось на Майдані під час так званої «революції гідності».

Петро Порошенко та його оточення на телеканалах нашої держави розповідали, що він та його поплічники за підтримки східних кураторів зробили «революцію гідності».

Але час та свідки тих подій нам з вами доказують, що тоді не зовсім була «революція» та не зовсім вона була пов’язана з гідністю.

Український журналіст Анатолій Шарій у себе на каналі YouTube розмістив відео, у якому генеральна прокуратура України проводить допит учасника «революції гідності»,  який безпосередньо брав участь у Евромайдані.

Під часу допиту, так званий «революціонер» розповідає слідчим генпрокуратури про те, що він на Майдан поїхав узявши особисту зброю – карабін «Сайга», також він повідомив слідчим, що він та інші майданівці застосовували його карабін на Майдані проти правоохоронців.

Також свідок тих подій розповів слідчим про те, що творили на Майдані Петро Порошенко, Володимир Парасюк та його батько.

Звертаємо вашу увагу на те, що це мала частина допиту так званого «революціонера» з Майдану.

Анатолій Шарій обіцяв, що й надалі буде публікувати відео з допитами де ті люди, кого ми з вами вважали героями революції гідності дають покази та розповідають, що вони перші почали вбивати правоохоронців зі зброї, що підтверджує, що таким чином вони фактично зробили збройний державний переворот в Україні.

Дякую!

Тепер редактори знають.